Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Po 52 i 45 tys. zł nagrody dla szefów wodociągów i LPEC

Utworzony przez lubliniak, 2 sierpnia 2012 r. o 07:46 Powrót do artykułu
swój swojemu zawsze pomoże! a jak będzie potrzeba to bez problemu da pieniążki na kampanię wyborczą, zatrudni znajomych itd! Wstyd się panie Żuk!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale tu jest właśnie pole popisu dla mediów! Dostali nagrodę? To niech gazeta napisze, za co i dlaczego. Może się okazać, że ci prezesi rzeczywiście zasłużyli na tak wysokie premie. Że dzięki nim firma ma rekordowe zyski itd, itp. Ale najłatwiej to pizdnąć, że to skandal, że ble ble ble. A może jednak stworzyć tekst, za który kiedyś z chęcią internauta zapłaci... Bo za ten - nie dałbym ani grosza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jerzy napisał:
Ale tu jest właśnie pole popisu dla mediów! Dostali nagrodę? To niech gazeta napisze, za co i dlaczego. Może się okazać, że ci prezesi rzeczywiście zasłużyli na tak wysokie premie. Że dzięki nim firma ma rekordowe zyski itd, itp. Ale najłatwiej to pizdnąć, że to skandal, że ble ble ble. A może jednak stworzyć tekst, za który kiedyś z chęcią internauta zapłaci... Bo za ten - nie dałbym ani grosza.
Trudno nie osiągnąc wysokich zysków jak się ma na coś wyłączność ,wleżli na stołki to ciągną póki sie da ale jakby co to gęby pełne moralizatorskich frazesów .....itd.,mam nadzieje że wyborcy będą pamiętać żeby nie wybierać na stołki aparatczyków partyjnych ,bo ci będą kolesi ciągnąć ze sobą i tak już od 44 roku taka elyta nami rządzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za gówno??!!! Pracuję w jednym z wymienionych wyżej przedsiębiorstw i moja nagroda z zysku to 1900zł netto. Dzięki takim ludziom jak ja,którzy zapierdzielają cały rok w upale i na mrozie te "pierdzistołki" mają śliskie ręce od liczenia takich pieniędzy. Dla ludzi podwyżek nie ma bo "sytuacja finansowa firmy na to nie pozwala" a tymczasem na prezesów wybierają ludzi bez kompletnego przygotowania praktycznego i merytorycznego. Na nich pracują kierownicy i im podlegli pracownicy poszczególnych działów. normalnei stolec mi się w odbycie gotuje na sama myśl. Ja mniej rocznie zarabiam.... SKANDAL!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...